Moet ik in een blauwe zone op een parkeerplaats vóór een garage mijn parkeerschijf plaatsen?

Nee. Artikel 27.6 van het Verkeersreglement bepaalt dat u uw parkeerschijf niet hoeft te plaatsen wanneer u vóór een garage parkeert. U hoeft in dat geval ook geen rekening te houden met de maximale parkeertijd van 2 uur.
De enige beperking waarmee u rekening hoeft te houden, is de maximale duur van de weergave van uw nummerplaat op het signalisatiebord van Pasha.